Kedves Látogató! Szeretettel köszöntelek a honlapomon!

 

A nevem Szabó Éva, alias Csikcsak. Férjemmel és két kisfiammal Szigethalmon élünk. Még kislánykoromban, 12 évesen kezdtem el elsajátitani a sütés-főzés tudományát, majd a kézimunkázást, kreatívkodást. 

"Oszd meg tudásod, ez az egyik út a halhatatlansághoz!" - mondta a Dalai Láma és én most hallgatok rá. Oldalamon szemezgethettek receptjeimből, kreativitásomból.

Átlagos háziasszonyként és anyukaként törekszem az egyszerűségre, de szívesen kísérletezek is. 

Az oldalamon megtaláljátok a kipróbált receptjeimet, amik a mi asztalunkon megállják a helyüket. Csak olyan recepteket mutatok be nektek, amik több alkalommal is elkészültek már és nem okoznak csalódást!  

A bemutatott receptek családtagoktól, barátoktól és ismerősöktől eltanult finomságok, étkek. Egyelőre nem minden recepthez van képem, de igyekszem pótolni őket. Ebben viszont te is segíthetsz! Ha sikerül elkészítened egy receptemet és beküldöd a róla készült képet, akkor a neveddel együtt megosztom a receptnél. 

A "Kreatív és gyerekkonyha" és az "Ötlettár" címszó alatt kreatív ötleteket találhattok, melyekkel nem csak a gyermekeknek tudtok örömöt okozni. Ha örül a baba, örül a mama. :) 

Készítettem egy "Menüajánló" aloldalt is, ahol ötleteket találtok a mindennapi vagy ünnepi ebéd elkészítéséhez. A képekhez tartozó receptek természetesen megtalálhatóak a honlapomon.

Kellemes nézelődést kívánok!

Üdv: Csikcsak 

ui: A feltöltés folyamatos...

Téma: Észrevételek, ötletek

gratulalok

margareta5161 | 2015.08.06

Veletlenul talaltam erre a forumra nagyon tetszik,gratulalok!

Re:gratulalok

köszönet | 2015.09.09

Köszönöm szépen!

Re:gratulalok

Margó | 2015.11.06

Nagyon szuper jó receptek vannak ,és sok minden hasznos jó dolgok!!Véletlenül találtam az oldaladra!4Gratulálok!!

Re:Re:gratulalok

Köszönet | 2015.11.10

Köszönet a kedves szavakért!

Le a kalappal

Hiny | 2015.01.15

Csak nemrég kezdtem el "forgolódni" a konyhába és nagyon hálás vagyok hogy ilyen nagyszerű oldalt hozott össze. A receptek csodálatosak. Nagyon sokat segített velük és izgatottan várom hogy újabb finomságokat tanuljak öntől :)

Re:Le a kalappal

köszönöm | 2015.05.28

Köszönöm a kedves szavait! Most egy időre eltüntem, mert babám született, de most újra visszatérek és igyekszem új dolgokat mutatni. :)

nyámmmm

Rontó Bea | 2014.06.01

Évi!
Ha visszajössz dolgozni, ígérem minden munkát elvégzek helyetted, ha te cserebe mindig sütsz, főzöl nekem finomat! :-)
Minden nagyon guszta!
Örülök hogy van egy ilyen szuper oldal!

Re:nyámmmm

Csikcsak Otthona | 2014.06.25

Köszi Beuc!
Ha visszamegyek dolgozni, akkor ennyi időm nem lesz, de hétvégéről mentett finomságokban reménykedhetsz hétfő reggelente. :)

:)

Seres Kitti | 2014.02.11

Én Úgy örülök hogy csináltál egy ilyen oldalt! Én is ettem már nálatok és mindig nagyon finom volt! Mindenből szinte percek alatt csináltál valamit és ezt mindig irigyeltem:)) de most már én is tudni fogom a titkokat mert követem az oldalad és innen puskázok! :))) Puszi

Re::)

Csikcsak Otthona | 2014.02.11

Te kis cseles! Köszönöm a bizalmat! :)))

Gratulálok!

Tóthné Bertalan Éva | 2014.01.30

Gratulálok, minden nagyszerű! Szuper vagy!

Re:Gratulálok!

Csikcsak Otthona | 2014.01.30

Köszönöm szépen!

mmm

Kriszti | 2014.01.29

Én egyszer ettem már nálatok vacsorát, és minden nagyon ízlett. A csodamuffin receptért meg ezer hála. Biztosan fogok szemezgetni a finomságok közül.

Re:mmm

Csikcsak Otthona | 2014.01.30

Szivesen, biztos találsz sok finom pocakra valót. :) És majd a babának is szemezgethetsz az Ötlettárban (filléres játékokat) és a Gyerek konyhában (nyalánkságokat). Puszi

grat

Éder Erika | 2014.01.29

Szuper ez az oldal, Évi, gratulálok!

Re:grat

Csikcsak Otthona | 2014.01.30

Köszi szépen! Puszi

Észrevétel

Boros Csaba Viktor | 2014.01.28

Nagyon tetszik az oldalad, és nagyon finomakat főzöl nekem!
Köszönöm: A FÉRJED!:)

Re:Észrevétel

Csikcsak Otthona | 2014.01.28

Köszönöm Életem a biztatást! Máris megérte. :)

Tételek: 1 - 18 ból 18

Új hozzászólás hozzáadása